22.03.2020

Důležité informace * od hasičů naleznete ZDE * od Města Český Dub ZDE  

22.03.2020

Mnozí se ptáte, co se u nás tak dlouho děje  v hasičárně se rekonstruuje a buduje A co to bude? Nebojte, brzy se to dozvíte

02.03.2020

Pokud se přeci jen rozhodnete pálit klestí, prosíme o zaregistrování na této webové adrese https://paleni.izscr.cz/ Děkujeme velmi pěkně  

29.02.2020

Před příchodem větru preventivně zajistěte okna, dveře, odstraňte nebo upevněte volně uložené předměty (např. květináče, zahradní nábytek) které mohou v důsledku větru ohrožova

more...

24.02.2020

Ufoukanou noc prořízl třikrát za noc zvuk sirény na hasičské zbrojnici. Zrovna to se stalo, při poslední tlakové níži, kterou přinesla Julie, terčem kritiky obyvatel bydlících v blí

more...

Muzi a zeny

Hasičská noc pod Ještědem

5. října 2019 se uskutečnila již 12. Hasičská noc pod Ještědem. Celkem se zúčastnilo 28 družstev nejen z Libereckého kraje, ale také ze Středočeského. Naše družstvo ve složení Pavel Kydlíček, Josef Bobek, Lukáš Pavlů a Jan Stejskal obhájili 1. místo.

Memoriál záchranářů z Manhattanu 2019

Memoriál záchranářů z Manhattanu 2019 se v září zúčastnili Jan Stejskal a Josef Bobek s celkovým časem 0:08:54 a tím se umístili na 6. místě.

Noční 2018

Dne 6. října 2018 proběhla další Hasičská noc pod Ještědem. Tentokrát již po jedenácté.

I naši hoši se zúčastnili. Tentokrát jeli v tomto složení.

Josef Bobek, Lukáš Pavlů a Jan Stejskal. Ze zdravotních důvodů se Pavel Kydlíček nemohl soutěžně zúčastnit a tak místo něj jel Michael Laufke. Pavlik s němi jel jako jejich trénér, kouč a psychická podpora.

Týmu se podařilo vybojovat krásné 1. místo.

PATŘÍ JIM VELKÁ GRATULACE

fotogalerie

Hasičská noc pod Ještědem 2017

Dne 7. října se naše dvě družstva zúčastnili X. ročníku Hasičské noci pod Ještědem.

Družstvo Český Dub A jelo ve složení Josef Bobek, Lukáš Pavlů, Jan Stejskal a Pavel Kydlíček.

Umístili se na 2. místě.

Družstvo Český Dub B jelo ve složení Martin Kupec, Martin Ressl, Jan Bulíř a Roman Kostelňák.

Umístili se na 12. místě.

Celkově soutěžilo 24. družstev.

1. místo Proseč pod Ještědem

2. místo Český Dub A

3. místo Raspenava

 

Okrsková soutěž

20. května 2017 jsme pořádali okrskovou soutěž pro obvody Všelibice a Český Dub.

Soutěž  se konala za příznivého počasí na Šibeničním vrchu.

Celkem se zúčastnilo 11 družstev mužů a 4 družstva žen.

Náš mužský kolektiv si vybojoval krásné 8. místě.

 V průběhu soutěže se všem přihlížejícím ukázali zkušení soutěžící a to naše stará garda - za což jim patří velké díky  a když se ukázali ti nejstarší, tak se ukázali i ti naši nejmladší.

Fotografie z celého dne můžete shlédnou zde: FOTO

 

Okrsková soutěž

Dne 21.5.2016  jedno smíšené družstvo žen i mužů  vybojovalo krásné 8.místo na okrskové soutěži, která temtokrát byla v Cetenově. Naši předvedli skvělý výkon a to i přesto, že startovali v mužské kategorii . Soutěžní družstvo ve složení : Mates Ressl, Pepča Bobek, Pepča Polák, Jiřik Bonzet, Vojta Beran,  Radka Ježková, Simča Laufková a Bára Tomášová.

Děkujeme za skvělou reprezentaci

Soutěžní činnost družstev mužů a žen

 Duben
11. dubna 2015 se konala halová soutěž v Jablonci nad Nisou s názvem . V kategorii mužů obsadil Pepa Polák 145. místo. V kategorii žen Růžena Medunová 150. místo a Simona Laufková svůj pokus nedokončila.
Květen
23. 5. 2015- soutěž mužů a žen okrsků Český Dub a Všelibice- na Proseči pod Ještědem. Družstvo mužů obsadilo konečné 7. místo. 

Říjen
3. na 4. října 2015- „Hasičská noc pod Ještědem Zdislava – 2015“.  Družstvo mužů obsadilo pěkné 3. místo. Olda Laufke, Mirka Markovská, Radka Ježková a Bára Tomášová byli ve vedení soutěže a členové našeho sboru zajišťovali tři kontrolní stanoviště

 

2013

SOUTĚŽNÍ ČINNOST DRUŽSTEV ŽEN A MUŽŮ v roce 2013

 

V roce 2013 se soutěžní družstva, nebo jednotlivci účastnili několika závodů.

První byla ,,Jablonecká hala" -přebor jednotlivců, republiková úroveň- celkem se účastnili ze sboru dva muži a tři ženy. Vojta Beran 169. místo a Michael Laufke 176. místo z 221. účastníků. V kategorii žen obsadila Simona Laufková 94. místo Kačka Medunová 105. místo a Růžena Medunová 109. místo ze 123. účastnic.

Další byl extrémní závod družstev a jednotlivců v náročném terénu přes netradiční překážky v Jižním Lomu u Sokolova s názvem „Bahňák Sokolov 2013“. Soutěž je vypsána pro příslušníky IZS České Republiky, veřejnost a děti. Účastnili jsme se v kategorii týmů. Družstvo ve složení – Radka Ježková, Lenka Lupínková a Jirka Došlík obsadilo 31. místo a družstvo ve složení Martin Ressl, Kačka Suchánská a Radek Horák obsadilo 63. místo z 90. zúčastněných družstev.

Následovala soutěž mužů a žen okrsků Český Dub a Všelibice na hřišti v Hlavici u příležitosti 120. výročí založení sboru. Družstvo žen obsadilo 5. místo a družstvo mužů 6. místo. Součástí programu byla i naše ukázka vyprošťování zraněných osob z osobního auta a hašení požáru auta.

Dále se družstvo mužů účastnilo soutěže o „Všelibický pohár 2013“ ve Všelibicích na hasičské louce a obsadilo celkové 16. místo. Probíhal zde pouze požární útok.

    V noci z 5. na 6. října 2013 probíhal 6. ročník noční soutěž hasičských družstev „Hasičská noc pod Ještědem Zdislava – 2013“. V letošním ročníku družstvo našich mužů nesoutěžilo. Olda Laufke, Mirka Markovská a Radka Ježková byli ve vedení soutěže a členové našeho sboru zajišťovali dvě kontrolní stanoviště na trati a pořadatelskou činnost v samotné Zdislavě. Jedno stanoviště bylo zde v has. zbrojnici a druhé na ,,Šibeničáku. Námět soutěže byl: plnění různých disciplín s hasičskou tématikou, orientace v terénu pomocí mapy, šikovnost a souhra celého družstva. A to celé ve ztížených podmínkách v nočních hodinách.

Na výčtu je zřejmé, že dospěláci oproti dětem velmi pokulhávají v účastech na soutěžích. Pro další roky se budeme muset polepšit a aspoň trošku zase získat prestiž mezi ostatními sbory v okolí.

 

Trénink žen

V pátek 28.6.2013 proběhl trénink žen

FOTO

Soutěžní činnost družstev žen a mužů v roce 2012


Takže zase jen stručný výpis soutěžní činnosti nás dospěláků. J

         V sobotu 12. 5. 2012 proběhla soutěž mužů a žen okrsků Český Dub a Všelibice v areálu našeho cvičiště na Šibeničním vrchu. Družstvo žen obsadilo 2. místo a družstvo mužů 4. místo.  Soutěžilo se v netradiční štafetě na  4x60 m a v požárním útoku.

           21. května 2012 se konal extrémní závod družstev a jednotlivců v náročném terénu přes netradiční překážky v Jižním Lomu u Sokolova s názvem „Bahňák Sokolov 2012“. Soutěž je vypsána pro členy IZS České Republiky, veřejnost a děti. Účastnili jsme se v kategorii týmů. Družstvo ve složení – Martin Ressl, Kačka Suchánská a Radka Ježková  obsadilo  27. místo a družstvo ve složení Kuba Pluhař, Jitka Jóriová a Jirka Došlík obsadilo 32. místo z 60. zúčastněných družstev. 

          V sobotu dne 16. 6. 2012 se naše ženy účastnily „Okresního kola Požárního sportu“ ve Frýdlantu v Čechách a obsadily 2. místo. V jednotlivých disciplínách si vedly takto. V požárním útoku se umístily na 1. místě, ve štafetě na  4x100 m na 2. místě a v přeboru jednotlivce na 100 m překážek se Radka Ježková umístila na  3. místě. Soutěžil zde také Michael Laufke, který obsadil v přeboru jednotlivce na 100 m  překážek  5. místo a společně pak s družstvem mužů z Jeřmanic obsadil celkově 2. místo.

          Dne16. června 2012 se družstvo žen účastnilo hasičské soutěže na Frýdštejně a obsadilo celkově 5. místo.  Tento pohár je součástí seriálu nočních soutěží „FIRE – NIGHT CUP 2012“ a soutěžilo se pouze v požárním útoku.

          V sobotu 14. 7. 2012 proběhla soutěž mužů a žen „Memoriál Honzy Vláška“ ve Smržově. Družstvo mužů se umístilo na 1. místě. Soutěžilo se v požárním útoku a ve štafetě na 7x60 m. Součástí programu byla i naše ukázka vyproštění zraněných osob z osobního auta a hašení požáru auta.

          21. července 2012 se naše družstva účastnila soutěže o „Všelibický pohár 2012“ ve Všelibicích na hasičské louce. Družstvo žen obsadilo 2. místo a družstvo mužů 16. místo. Tento pohár je součástí seriálu „Podještědského poháru 2012“ a probíhal zde pouze požární útok.

           V sobotu dne 28. 7. 2012 se konala soutěž mužů a žen o „Pohár starostky obce Zdislava“ na hřišti ve Zdislavě. Družstvo žen se umístilo celkově na 4. místě a družstvo mužů na 5. místě. Tento pohár je také součástí seriálu „Podještědského poháru 2012“.       

          Dne 11. srpna 2012 se družstvo mužů účastnilo soutěže „O pohár hasičských družstev“ na stadionu v Semilech v Podmoklicích a umístilo se v první půli startovního pole. Tento pohár je součástí „Podkozákovské ligy“ a soutěží se pouze v požárním útoku.

          V sobotu 18. 8. 2012 se naše ženy účastnily „Krajského kola Požárního sportu v Jablonci nad Nisou a obsadily celkově 7. místo. Soutěžilo se ve štafetě na  4x100 m, v přeboru jednotlivce na 100 m překážek a v požárním útoku. Michael Laufke s družstvem mužů z Jeřmanic obsadil celkově 7. místo.       

          Dne 19. srpna 2012 proběhla soutěž mužů a žen „Sychrovský pohár 2012“ na louce v Radimovicích. Družstvo mužů se umístilo celkově na 13. místě a soutěžilo se zde pouze v požárním útoku. Od tohoto ročníku tento pohár není již součástí žádného seriálu soutěží.

          V sobotu dne 1. 9. 2012 se družstva mužů a žen účastnila hasičské soutěže „O pohár starosty obce Janův Důl“ na louce u Obecního úřadu v Janově Dole. Družstvo žen obsadilo 1. místo a družstvo mužů 5. místo. I tento pohár je součástí seriálu „Podještědský pohár 2012“ a probíhal zde požární útok na sklopné terče.

          8. září 2012 se konala soutěž mužů a žen „O pohár starosty obce Světlá pod Ještědem“ na hřišti u zbrojnice SDH Rozstání. Družstvo žen obsadilo 5. místo a družstvo mužů 5. místo. Tento pohár je také součástí seriálu „Podještědský pohár 2012“. Zároveň proběhlo i vyhodnocení celkové pořadí ze všech kol „Podještědského poháru“ a v něm se naše ženy umístily na 3. místě a muži na 6. místě.

          V sobotu 15. 9. 2012 se účastnili naši muži závodu věnovaného na počest hasičů, záchranářů a policistů, kteří zahynuli 11. září 2001 při záchranné akci po teroristickém útoku na USA s  názvem „Memoriál záchranářů z Manhattanu“. Soutěžili ve dvojicích a obsadili v disciplíně výstup do 21. podlaží výškové budovy Krajského úřadu Libereckého kraje  16., 18. a  22. místo a v disciplíně silový víceboj  12., 13. a  17. místo z  29. přihlášených soutěžních dvojic.

          V noci z 6. na 7. října 2012 probíhal 5. ročník noční soutěže hasičských družstev „Hasičská noc pod Ještědem, Zdislava – 2012“. V letošním ročníku družstvo našich mužů nesoutěžilo. Olda Laufke a Mirka Markovská byli ve vedení soutěže a členové našeho sboru zajišťovali tři kontrolní stanoviště na trati a pořadatelskou činnost v samotné Zdislavě. Námět soutěže byl: plnění různých disciplín s hasičskou tématikou, orientace v terénu pomocí mapy, šikovnost a souhra celého družstva.

 

Rozhodčí

V našem sboru působí jako rozhodčí s příslušnou kvalifikací pánové Jiří Bulíř, Aleš Kneř, Miloslav Dostál, Olda Laufke, Vladimír Dostál, Martin Ressl, Michal Seman a slečny Radka Ježková a Jana Svitáková. Každým rokem přibývá počet pohárů a hasičských soutěží, na které nás na doporučení „Rady rozhodčích“ pořadatelé zvou. My z kapacitních důvodů jsme nuceni některé z těchto akcí odmítnout.

 V  únoru proběhla druhá část zkoušky rozhodčího mládežnických soutěží  II. stupně v Liberci. Tuto zkoušku na rozhodčího složila Jana Svitáková – tehdy ještě Markovská.

Ve dnech 30. 3. – 1. 4. 2012 proběhlo školení rozhodčích mládežnických soutěží a rozhodčích požárního sportu v hotelu Krakonošovo zátiší v Poniklé a zkoušky nových rozhodčích II. stupně. Zkoušku rozhodčího požárního sportu složil Michal Seman.

Ve dnech 17. – 18. listopadu 2012 v hotelu v Přibyslavi proběhlo školení rozhodčích mládežnických soutěží a zkoušky nových rozhodčích I. stupně. Aleš Kneř úspěšně obhájil kvalifikaci I. stupně a zkoušku rozhodčího I. stupně složil Miloslav Dostál.       

 

Rozstání

Muži a ženy se zúčastnili 8. září soutěže v Rozstání.  Ženy i muži se umístili na 5. místě.

Celkově v Podještědském poháru se ženy umístily na 3. místě a muži na 6. místě.

 

FOTO

Krajské kolo

Družstvo žen se 18. srpna zúčastnilo krajského kola mužů a žen v Jablonci nad Nisou.

Náš tým soutěžil v tomto složení: Jitka Jóriová, Kateřina Suchánská, Barbora Tomášová, Iveta Bártová, Jana Markovská, Kateřina Medunová, Nicola Koltárová a Klára Hakenová.

Celkově se umístily na 7. místě.

FOTOGALERIE  je hasiče ze Zákup (děkujeme)

Soutěže mužů

Sychrovský pohár 2012

V neděli 19. srpna 2012 se tradičně na louce před Sychrovským zámkem konal pohár soutěžních družstev v požárním útoku. Letos poprvé nezařazen do seriálu Jizerské ligy. Družstvo mužů, které se poháru zúčastnilo, skončilo na 13. místě.

Podkozákovská liga

Soutěžní družstvo mužů se zúčastnilo 11. srpna 2012 závodu v seriálu Podkozákovské ligy v požárním útoku v Semilech - Podmoklicích. Mezi těžkou konkurencí muži bojovali a skončili v první půlce výsledkové tabulky, což i na těchto závodech je docela úspěch :-) 

Zdislava

Muži a ženy se zúčastnili soutěže  e Všelibicích. Ženy skončily na 4. místě a muži na 5. místě

 

FOTO

Všelibice 2012

Muži a ženy se 21. července zúčastnili soutěže ve Všelibicích.

Muži skončili  na 16. místě a ženy 2. místo s časem 28,79 (1. místo 28,31)

 

FOTO

Memoriál ve Smržově

Dne 14.7. 2012 se muži zúčastnili soutěže ve Smržově. Skončili na  1. místě

FOTO

Noční Frýdštejn

V sobotu večer se ženy, ve stejném složení jako na okres, zúčastnily Nočního Frýdštejnu. Zde si vybojovaly 5. místo.

FOTO

Okres

V sobotu proběhlo ve Frýdlantu okresní kolo žen a mužů. Naše ženy se zúčastnily a skončily na 2. místě.

Požární útok dokončily na 1. místo, štafeta 2. místo.

Jednotlivci- Radka Ježková skončila na 3. místě. Dále se v jednotlivcích zúčastnily Katka Suchánská, Jana Markovská, Klára Hakenová a Bára Tomášová..

 FOTO

Tým na okresním kole:

Mašina: Mirka Markovská

Naběračka: Radka Ježková a Iveta Bártová

Béčka: Klára Hakenová

Rozdělovač: Jana Markovská

Proudy: Bára Tomášová a Kačí Suchánská

Okrsková soutěž

Muži i ženy se zúčastnili okrskovés outěže v Českém Dubě. Muži si vybojovali 4. místo, ženy 2. místo.

 

FOTO

Hasičská noc pod Ještědem

Naši muži se letos zúčastnili této soutěže ve složení Olda, Pavel, Kouba a Tomáš R. Umístili se na 12.místě.

Zdislava

30. července se od 14 hodin konala oslava 140. výročí SDH Zdislava spojená se soutěží O Pohár starostky.

Náš sbor se také zúčastnil. Naši muži ukázali ukázku hašení a vyproštěni z automobilu.

Muži a ženy se z důvodu špatného počasí soutěže nezúčastnili.

Fotografie zde.

 

Všelibický pohár

Naše ženy se zúčastnily soutěže ve Všelibibích a umístily se na 5. místě.

Fotografie naleznete zde

Okrsek

Ženy a muži se zúčastnili okrskové soutěže na Proseči pod Ještědem dne 11. června 2011. Ženy se umístily na  3. místě a muži na 8. a 9. místě.

Foto zde: mirenka.rajce.idnes.cz/Okrsek_2011_Prosec_11.6/

Treninky

Ženy začaly trénovat požární útoky v novém složení. Nové slečny musely doplnit stávající družstvo, protože dvě členky momentálně nemohou - těhotenství a operace kolena.

Soutěžní činnost družstev žen a mužů

Soutěžní činnost družstev žen a mužů

 

V sobotu  8. května 2010 se účastnila družstva mužů soutěže o „Pohár obce Záskalí“ u hasičské zbrojnice na Záskalí. Družstvo Český Dub A svoji disciplínu nedokončilo a družstvo B bylo na 11. místě. Probíhal zde požární útok a materiál byl uložen v požárním přívěsu.

Dne  15. května 2010 proběhla soutěž „Svijanská 13“ na hřišti ve Svijanech.  Tento pohár je součástí „Jizerské ligy“ a soutěží se pouze v požárním útoku. Družstvo mužů svůj pokus nedokončilo.

V sobotu  dne  22. 5. 2010 se konala soutěž mužů a žen okrsku Osečná v obci Žibřidice . Družstvo našich žen doplněné o dvě členky  SDH Zdislava obsadilo  1. místo. Naše ženy soutěžily za SDH Zdislava a probíhal zde požární útok.

 Dne 19. června 2010 probíhala soutěž okrsků Český Dub a Všelibice na hasičské louce ve Všelibicích. Soutěžilo se zde v požárním útoku a ve štafetě na 4x50 m, umístění z jednotlivých disciplín se sčítaly. Družstvo žen tuto soutěž vyhrálo a družstva mužů obsadila  4. a 10. místo.

V sobotu  19. 6. 2010 se konala noční soutěž v požárním útoku na Frýdštejně. Tento pohár je součástí seriálu nočních soutěží  „FIRE – NIGHT CUP 2010“ a probíhal zde pouze požární útok. Družstvo žen obsadilo  7. místo a družstvo mužů  21. místo.

Dne  26. června 2010 se konala soutěž o „Pohár primátora města Liberce“ v Lyžařském areálu ve Vesci. Tento pohár je součástí seriálu nočních soutěží  „FIRE – NIGHT CUP 2010“ a probíhal zde pouze požární útok. Družstvo žen obsadilo konečné  12. místo a družstvo mužů  21. místo.

V sobotu dne  31. 7. 2010 se naše družstva účastnila „Poháru starostky obce Zdislava“ na fotbalovém hřišti ve Zdislavě. Smíšená družstva soutěžila v požárním útoku na sklopné terče a družstvo Český Dub A obsadilo v celkovém hodnocení  5. místo a družstvo B svůj pokus nedokončilo.

Dne  4. září 2010 se již po deváté konala soutěž „IRON FIREMAN 2010“ v Praze na Pankráci. Jedná se o nejtěžší hasičskou soutěž na světě v disciplínách TFA. Náš sbor tam reprezentoval Michael Laufke obsadil  61. místo ze 71, ale musím upozornit, že se jedná opravdu o jednu z nejtěžších hasičských soutěží na světě a jenom dokončit je ,,nad lidské síly“, takže vyhrává každý kdo dokončí.  

V sobotu  11. 9. 2010 se čtyři dvojice našich členů účastnili závodu věnovaného  na počest hasičů, záchranářů a policistů, kteří zahynuli  11. září 2001 při záchranné akci po teroristickém útoku na USA, s názvem Memoriál záchranářů z Manhattanu. Závod měl dvě disciplíny, ve kterých si soutěžící vedli následovně: ve výstupu do  21. podlaží výškové budovy Krajského úřadu Libereckého kraje  Jan Bulíř s Jakubem Pluhařem obsadili 18. místo, Roman Kostelňák s Oldou Laufkem  - - 20. místo, Tomáš Rybalo s Michaelem Laufkem - 27. místo a Michal Bulíř s Lukášem Pavlů - 30. místo. V doplňkové disciplíně v silovém víceboji Tomáš s Michaelem obsadili - 10. místo, Roman s Oldou - 19. místo, Jan s Jakubem  - 22. místo a Michal s Lukášem  - 25. místo.

V sobotu dne  18. 9. 2010 se konala soutěž mužů a žen „Memoriál Honzy Vláška“ ve Smržově. Soutěžilo se v požárním útoku se sáním z požární nádrže a ve štafetě 4x60m, dosažené časy se sčítaly. Družstvo mužů obsadilo konečné  2. místo. Součástí programu byla ukázka vyprošťování zraněných osob z osobního auta, hašení požáru auta  a ukázka požárního útoku malých soptíků.

V noci ze  2. na 3. října 2010 probíhal  3. ročník noční soutěže hasičských družstev „Hasičská noc pod Ještědem - Zdislava 2010“. Družstvo mužů obsadilo celkově  20. místo. Členové našeho sboru zajišťovali pořadatelskou činnost v místě startu a cíle ve Zdislavě, tři kontrolní stanoviště na trati a velitel našeho sboru je od začátku soutěže jedním z hlavních organizátorů soutěže. Námět soutěže byl: plnění různých disciplín z hasičskou tématikou, orientace v terénu pomocí mapy, šikovnost a souhra celého družstva.

Smržov

Muži se zúčastnili 18. 9. 2010 soutěže "Memorial Honzy Vláška" ve Smržově. Ze štafety a útoku si vybojovali 2. místo.

Dále jsme zde měli úkázku vyproštění dvou osob z osobního automobilu, hašení hořícího auta a ukázku malých soptíků.

MEMORIÁLU ZÁCHRANÁŘŮ Z MANHATTANU 2010

Výsledková listina

Memoriálu záchranářů z Manhattanu 2010


HASIČI (výstup do 21. podlaží, 458 schodů)

Pořadí

Družstvo

Jednotka

Dosažený čas (min:sec)

1

Jan Semerádt, Jiří Košek

HZS LK

04:00,00

2

Jakub Vavřich, Lukáš Vlk

SDH Horní Hanchov

04:03,00

3

Radek Kladiva, Kamil Němec

HZS Vlašim

04:07,43

4

Martin Brož, Vratislav Hruška

SDH Mrač

04:16,01

5

Jiří Mucha, Tomáš Prchal

SDH Lázně Libverda

04:19,05

6

Oto Pavlík, Jan Šalamon

SDH Frýdlant

04:25,05

7

David Horák, Zbyněk Pochman

HZS Praha

04:32,89

8

Michal Farský, Jiří Opatovský

SDH Raspenava-Zdislava

04:48,02

9

Michal Havrda, Josef Bednář

SDH Růžodol I

05:01,90

10

Radka Mocová, Ondřej Žaloudek

SDH Růžodol I

05:02,34

11

Libor Mareš, Jakub Enderšt

SDH Horní Hanychov

05:06,58

12

Petr Jiroušek, Filip Motl

PH Fehrer

05:11,50

13

Michal Čejka, Jiří Došlík

HZS LK

05:22,00

14

Michal Stejskal, Josef Dojčinovič

SDH Vratislavice

05:23,00

15

Roman Blusk, Tomáš Hladík

SDH Hrádek

05:26,58

16

Lukáš Frkala, Jan Páv

SDH Jablonecké Paseky

05:30,25

17

Lukáš Rak, Martin Pavlíček

SDH Lipence

05:38,00

18

Jan Bulíř, Jakub Pluhař

SDH Český Dub

05:42,00

19

Martin Fol, Jakub Janků

SDH Vesec

05:51,30

20

Roman Kostelňák, Oldřich Laufke

SDH Český Dub

05:54,37

21

Eliška Bártová, Blanka Bártová

SDH Mrač

06:20,48

22

Petr Binhák, Petr Augusta

SDH Karlinky

06:24,25

23

Jan Fanta, Pavel Mencl

SDH Karlinky

06:29,45

24

Marek Sedmidubský, Jan Franc

SDH Pilínkov

06:34,00

25

Pavel Werner, Milan Jonák

PH Fehrer

06:42,00

26

Ladislav Stejskal, Marek Neumann

SDH Karlinky

06:45,69

27

Tomáš Rybalo, Michael Laufke

SDH Český Dub

07:14,00

28

Michal Nováček, David Hurych

SDH Karlinky

07:18,05

29

Roman Mužíček, Lenka Bakešová

SDH Hodkovice Nad Mohelkou

07:25,64

30

Michal Bulíř, Lukáš Pavlů

SDH Český Dub

07:27,45

31

Sebastian Ullrich, Sandro Trodler

FFW STRAHWALDE

08:33,67

32

Michael Krause, Sando Krause

FFW STRAHWALDE

08:48,58

33

Miroslav Neuber, Vilém Šelicha

SDH Senohraby

10:38,40

 

SILOVÝ VÍCEBOJ

Pořadí

Družstvo

Jednotka

Dosažený čas (min:sec)

1

Jan Semerádt, Jiří Košek

HZS LK

01:26,50

2

David Horák, Zbyněk Pochman

HZS Praha

01:30,53

3

Radek Kladiva, Kamil Němec

HZS Vlašim

01:31,07

4

Jakub Vavřich, Lukáš Vlk

SDH Horní Hanchov

01:34,41

5

Martin Brož, Vratislav Hruška

SDH Mrač

01:34,50

6

Lukáš Frkala, Jan Páv

SDH Jablonecké Paseky

01:40,50

7

Oto Pavlík, Jan Šalamon

SDH Frýdlant

01:41,00

8

Michal Farský, Jiří Opatovský

SDH Raspenava-Zdislava

01:44,72

9

Michal Čejka, Jiří Došlík

HZS LK

01:46,13

10

Tomáš Rybalo, Michael Laufke

SDH Český Dub

01:56,66

11

Michal Stejskal, Josef Dojčinovič

SDH Vratislavice

01:57,68

12

Lukáš Rak, Martin Pavlíček

SDH Lipence

02:00,15

13

Michal Havrda, Josef Bednář

SDH Růžodol I

02:00,31

14

Roman Blusk, Tomáš Hladík

SDH Hrádek

02:00,94

15

Michal Nováček, David Hurych

SDH Karlinky

02:01,16

16

Jiří Mucha, Tomáš Prchal

SDH Lázně Libverda

02:01,78

17

Jan Fanta, Pavel Mencl

SDH Karlinky

02:10,22

18

Eliška Bártová, Blanka Bártová

SDH Mrač

02:10,50

19

Roman Kostelňák, Oldřich Laufke

SDH Český Dub

02:11,37

20

Roman Mužíček, Lenka Bakešová

SDH Hodkovice Nad Mohelkou

02:14,90

21

Pavel Werner, Milan Jonák

PH Fehrer

02:17,25

22

Jan Bulíř, Jakub Pluhař

SDH Český Dub

02:25,50

23

Martin Fol, Jakub Janků

SDH Vesec

02:27,16

24

Marek Sedmidubský, Jan Franc

SDH Pilínkov

02:27,85

25

Michal Bulíř, Lukáš Pavlů

SDH Český Dub

02:37,40

26

Petr Binhák, Petr Augusta

SDH Karlinky

02:47,75

27

Ladislav Stejskal, Marek Neumann

SDH Karlinky

02:49,25

28

Petr Jiroušek, Filip Motl

PH Fehrer

03:04,66

 

 

 

IRON FIREMAN

IRON FIREMAN 2010


Vítězem nejnáročnější hasičské soutěže na světě v disciplínách TFA, která se konala již po deváté na pražské Pankráci, se stal Marcin Zdzieblo z Polska.

 

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 71 závodníků, z toho jich 8 soutěž nedokončilo. Po několika letech se vítězem této náročné soutěže stal zahraniční soutěžící, konkrétně Marcin Zdzieblo od polských hasičů s časem 8.29, což je dosavadní nejlepší čas ze všech ročníků.

Za SDH Český Dub soutěžil Michael Laufke. Dosáhl 61. místa s časem 21:28,40

 

Fotografie:

http://foto.ironfireman.cz/2010/IF2010_19_Laufke_Michael/

http://mirenka.rajce.idnes.cz/Iron_Fireman_2010/

Jaro 2010

Ženy se zúčastnily za SDH Zdislava jejich okrskové soutěže a zde vyhrály 1. místo.

Dále se zúčastnili-muži i ženy:

15.5. - Muži  - Svijanská "13"

19. 6. - Okrsková soutěž ve Všelibicích a v noci Noční Frýdštejn

26.6. - O pohár primátora Liberce

V noci ze 3. na 4. října 2009

V noci ze 3. na 4. října 2009 probíhal 2. ročník noční soutěže hasičských družstev „Hasičská noc pod Ještědem Zdislava 2009“. Družstvo mužů obsadilo cel-kově 16. místo a družstvo žen 23. místo. Členové našeho sboru zajišťovali pořada-telskou činnost v místě startu a cíle ve Zdislavě, tři kontrolní stanoviště na trati a náš velitel sboru Olda Laufke byl jedním z hlavních organizátorů soutěže. Námět sou-těže byl : plnění různých disciplín z hasičskou tématikou, orientace v terénu pomocí mapy, šikovnost a souhra celého družstva. 

<< previous
1 | 2 next >>

SDH Český Dub

Sbor dobrovolných hasiči © 2010